Obec Strachotín se nachází v okrese Břeclav v Jihomoravském kraji. Leží v těsné blízkosti Novomlýnských jezer, 35 km od Brna, 9 km od Hustopečí, 13 km od Mikulova a 3 km od Dolních Věstonic. Náš Penzion u Nováků leží na ulici Sklepní přímo na hrázi Novomlýnského jezera.

 

JAK SE K NÁM DOSTANETE - PO ROZKLIKNUTÍ MAPY STRACHOTÍNA SE DOSTANETE NA PŘESNOU POLOHU PENZIONU U NOVÁKŮ 

  

AUTEM - po dálnici D2, exit 25, Hustopeče, poté po cca 10km Strachotín. Po silnici I.třídy R52, odbočit na Horní a  Dolní Věstonice, poté po cca 7km Strachotín. Z Brna autem cca 30minut, z Mikulova cca 10minut, z rakouské Vídně  cca hodinu a dvacet minut.

 

AUTOBUSEM - zastávka přímo v centru Strachotína, poté pěšky cca 1,5km k našemu penzionu U Nováků na ulici Sklepní. Z Brna trvá cesta autobusem cca 1,5 hodiny.

 

 VLAKEM - železniční zastávky Popice nebo Šakvice, poté cca 6km do Strachotína na ulici Sklepní k našemu penzionu U Nováků.

 

 

 LODÍ - Penzion u Nováků leží přímo u hráze vodní nádrže Nové Mlýny, proto je dostupnost okamžitá. Tento způsob dopravy jistě využijí všichni vodomilové.

 

 

LETADLEM - pokud chcete opravdu využít možnosti této dopravy např. i ze zahraničí, nejbližší mezinárodní letiště je v Brně vzdálené cca 40km od Strachotína, nejbližší vnitrostátní letiště leží v Břeclavi, vzdálené necelých 40km od Strachotína.